DIŞ CEPHE TEMİZLİĞİ İLE

HAYATA TERTEMİZ BİR PENCEREDEN BAKIN

İŞYERİ VE OFİS TEMİZLİĞİNDE

ÖNCÜ ŞİRKET

Cephe TemizliğiPekdil Temizlik Şirketi olarak temizlik şirketleri sektöründe güvenilir ve titiz temizlik anlayışımızla siz değerli müşterilerimizin iş yeri ve plazalara ferah ve etkili bir temizlik hizmeti sunuyoruz. 

Dış Cephe ve Cam Temizliği ile ofisinizin dış cepheleri, pencereleriniz, camekan kapılarınız işinde uzmanlaşmış geniş kadromuzca titizce ve itina ile temizlenir. Titiz ve güvenilir temizlik anlayışımız ile  plazalarınızın dış cephesinin uzak mesafelerden bir yıldız gibi ışıldamasını sağlıyoruz. Kalitemizden ödün vermeyen temizlik anlayışımız ile tecrübelerimize dayanarak sizlere saygın, kaliteli ve titiz bir temizlik anlayışı sunuyoruz.

Her türlü dış cephe ve cam temizliği hizmetlerini de yapan firmamız öncelikle güvenlik tedbirlerini gözeterek hizmet vermektedir. Bu alanda da geniş tecrübe ve ihtisaslaşma sağlamış olan Pekdil Temizlik Şirketi sizlere sunduğumuz hizmetlerin bir bölümü olan dış cephe ve cam temizliği nde kalite ve müşteri memnuniyetinden asla taviz vermemektedir.

Pekdil Temizlik Şirketi olarak “Daha İyi Hizmet” hedefimizin, kendimizle yarışmak anlamına geldiğinin bilincindeyiz. Biz, her hizmet alıcısına zaman içinde “Daha İyi Hizmet” e kavuşturacağımıza inanıyoruz.

Pekdil Temizlik Şirketini seçmekle, kendini müşteri hizmetine adamış personelin sunduğu imkanlardan yararlanacaksınız. Kişiye ve kuruma özel ilgimiz, sistemimizin gerektirdiği sürekli eğitim, teknik destek ve kaynaklarla birleşerek eşi bulunmaz bir hizmet sunmaktadır.

Bunun yanı sıra, müşteri ziyaretleri ve kalite kontrol araştırmaları ile sizleri memnun etmeyi hedefleyen Pekdil Temizlik Şirketi tüm günlük ihtiyaçlarınızı karşılayabilmek amacıyla, size iletişim olanağı da sunmaktadır.

Pekdil Temizlik Şirketi yöneticilerini, ihtiyaçlarınız hakkında sizinle konuşmak üzere,her zaman hazır bulacaksınız. Sorumlu elemanlarımız profosyonel ve süratli cevap vererek; müşterilerimize verdiğimiz vaadlerimizi yerine getirmektedirler.

Pekdil Temizlik Şirketi ,elemanlarının gelişimini odak noktası olarak alması, temizlik hizmetinin tutarlı ve kaliteli insanların işbaşında olmasını zorunlu kılar.

Yöneticilerimiz ve dinamik personelimiz eğitimleri ve sertifika sınavlarından ve elemelerden sonra işe başlamakta; eğitimi müteakiben, beklentileri belirleyen, amaca hazırlayan, sonuçları ölçen, izleyen, ödüllendiren kalite sürecinin kontrolü ile hizmete devam etmekteyiz.

www.pekdiltemizlik.com ©